03.07.2010- Zawody Towarzyskie nocne

3.07.2010r Relacja z Towarzyskich nocnych Zawodów Koła

     W dniu 3.07.2010r odbyły się Towarzyskie Zawody nocne naszego Koła rozgrywane techniką gruntową. Plaża w Wieliszewie będąca już tradycyjnie areną tego sympatycznego spotkania była nam tej nocy bardzo łaskawa. Pogoda była piękna - cieplutko, niemal bezwietrznie.  Wspaniała atmosfera, bardzo dobra frekwencja, obecność wielu wędkarzy z całymi rodzinami – wszystko to sprawiało że impreza ta była dla wszystkich czystą przyjemnością. Dostosowały się do tego również ryby które brały bardzo chętnie sprawiając wszystkim wiele przyjemności.

     Rano wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili że ilość złowionych ryb była bodaj rekordowa i w znakomitych humorach oczekiwali na wyniki . Zawody rozgrywaliśmy na żywej rybie, więc wszystkie w dobrej kondycji wróciły do wody dając ponowną szansę radości innym wędkarzom.

Zmagania zwycięsko zakończył

Kolega Andrzej Barszczewski,

drugie miejsce zajął Kolega Krzysztof Mróz,

trzecie miejsce zajął Kolega Bartosz Biernacki.

     Dziękujemy wszystkim uczestnikom tej bardzo udanej imprezy oraz sędziom i organizatorom za stworzenie fajnego spotkania dla wędkarzy  naszego Koła. Do zobaczenia po wakacjach…

                                                                                                                        Zarząd Koła

 

Wasze komentarze (1)
  • "Dziękujemy wszystkim uczestnikom tej bardzo udanej imprezy oraz sędziom i organizatorom za stworzenie fajnego spotkania dla wędkarzy naszego Koła." Niestety, nie dla wszystkich udanej, ponieważ brak losowania stanowisk doprowadził do konfliktu i mojego RR 220/140mmHg. Następnie, bezpodstawnie, sędzia wykreśliła mnie z listy startowej i po dwóch godzinach łowienia mogłem pakować manatki. Dla mnie był to dzień stracony i wręcz szkodliwy dla zdrowia i kieszeni. Dziękuję bardzo.