Sprzątanie brzegów

Witamy na stronie poświęconej sprzątaniu.
W dziale tym będziemy pokazywać wszystkim kolegom i koleżankom, co udało się zrobić dla "naszej wody" . Na razie akcja odbywa się w dość kameralnym gronie- nad czym bardzo ubolewamy- i niestety po wynikach stwierdzamy, że jej celowość jest niepodważalna. Z przykrością stwierdzamy, że wręcz heroicznym wyczynem dla wypoczywających nad wodą ludzi (niestety wśród nich też i wędkarzy sądząc po śmieciach) jest zabranie ze sobą tego bądź też pozostałości po tym co przynieśli ze sobą nad wodę. Namawiamy gorąco do zwracania uwagi bałaganiarzom oraz sprzątania stanowisk zarówno przed jak i po wędkowaniu. Napewno będzie przyjemniej wszytkim użytkownikom wspólnej przecież wody i jej brzegów. Zapraszamy do oglądania naszych dotychczasowych działań (prosze kliknąć link pod spodem)
Sprzątanie brzegów 23.06.2010 FOTORELACJA <-kliknij  Sprzątanie brzegów 14.10.2010 FOTORELACJA <-kliknij  Sprzątanie brzegów 27.05.2011 FOTORELACJA <-kliknij  Sprzątanie brzegów 27.10.2011 FOTORELACJA <-kliknij  Sprzątanie brzegów 07.07.2012 FOTORELACJA <-kliknij   Sprzątanie brzegów 06.07.2013 FOTORELACJA <-kliknij  Sprzątanie brzegów 06.07.2014 FOTORELACJA <-kliknij  
Dziękując za dotychczasowy wysiłek włożony w poprawę stanu łowisk.

Zarząd Koła

Wasze komentarze (3)
 • Ryszard Grzybowski
  10 lat temu
  Podobno jutro, 24 listopada odbędzie się kolejne sprzątanie brzegu naszego zalewu. Prośba o wyjaśnienie, gdyż nie znajduję tu żadnej użytecznej informacji. Będzie kilka osób więcej do pracy. Nadal oczekujemy na publikację oficjalnych wyników zawodów z 2012 roku. To jest, zdaje się, obowiązkiem organizatorów.
 • Daniel Czekalski
  11 lat temu
  Planowane sprzątanie brzegów w br. odbywać się będzie w dn. 27-go maja oraz 30-go września. O szczegółach poinformujemy oczywiście na stronie koła..
 • Dariusz Roicki
  11 lat temu
  Witam Jak to się dzieje że koło liczy setki wędkarzy a gdy przychodzi pora gdy trzeba zadbać o przyrodę w otoczeniu której tak miło spędza się czas to nie ma chętnych. Czy znany jest termin następnej takiej zbiórki?