10.10.2010 - Spławikowe Mistrzostwa Koła

Spławikowe Mistrzostwa Koła 10.010.2010 r.
W dniu 10.10.2010r. odbyły się Spławikowe Jesienne Mistrzostwa Naszego Koła na akwenie Kanału Królewskiego przy kładce dla pieszych w Nieporęcie. Było słonecznie i chłodno, czyli piękna wędkarska pogoda.
 W szranki stanęło 19 zawodników i 2 zawodniczki. Rybki współpracowały bardzo chętnie co podkreślało przemiłą atmosferę naszego spotkania. Jedna tura upłynęła bardzo szybko. Poczęstunek przy grillu był zakończeniem zmagań i pożegnaniem ze spławikowymi zawodami aż do następnego roku.  Po podliczeniu wyników okazało się że Mistrzem jesieni został nasz Spławikowy Kapitan Sportowy – nareszcie !!! Ostatecznie:Mistrz Koła – Kolega Zbigniew Wieraszko Pierwszy Wicemistrz - Kolega Dariusz WiereszkaDrugi Wicemistrz - Kolega Marek Łepkowski Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom i organizatorom tej imprezy oraz życzymy wszystkim taakiej ryby. Do zobaczenia już wkrótce.
Zarząd Koła

 


 

Wasze komentarze (2)
  • Piotr Burchan
    10 lat temu
    Panie Krzysztofie, wystarczy że przeczyta Pan artykuł, który był Pan uprzejmy skomentować. Wszystkie informacje dotyczące naszego Koła są jawne. Wszyscy aktywni wędkarze naszego Koła mogą to potwierdzić. Admin.
  • Krzysztof Grzybowski
    10 lat temu
    umm... ciekawe.. kto został spławikowym mistrzem koła w roku 2010? Tak tylko pytam, bo nie wiem.