20.02.2010- Zawody podlodowe z Kołem nr 3

W dniu 20.02.2010r. odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie między Kołami Nr 22 Zegrze Południowe i Nr 3 Warszawa Mokotów w dyscyplinie podlodowej. Zwarta grupa 38 zawodników została w miłej atmosferze przetransportowana do miejscowości Kobylocha nad jeziorem Sasek Wielki będącym akwenem naszych zawodów. Wyniki po pierwszej 2,5 godzinnej turze zapowiadały się skromnie, niestety rybki tym razem współpracowały bardzo niechętnie. Posileni znakomitym gulaszem przystąpiliśmy do drugiej tury pełni nadziei na wielką rybę. Niestety w drugiej turze ryby zrezygnowały niemal zupełnie z poczęstunku jaki im zafundowaliśmy.
Ale czy w końcu o to chodzi aby zawsze brały?
Na koniec wszyscy rozgrzaliśmy się przy ognisku i pałaszując kiełbaski oczekiwaliśmy na podliczenie wyników z obu tur. Zmagania zwycięzko zakończył
Kolega Jerzy Piotrowski z Koła Nr 3,
drugie miejsce zajął Kolega Sławomir Dylak z Koła Nr 3,
trzecie miejsce zajął Kolega Wojciech Miernik z Koła Nr 3.
Bardzo sprawne zorganizowanie wspólnej imprezy zawdzięczamy Kolegom Grzegorzowi Poznakowskiemu i Sławomirowi Dylakowi za co tą drogą chcielibyśmy im serdecznie podziękować. Słowa uznania również dla Sędziego Eugeniusza Zychalaka oraz dla wszystkich którzy przyłożyli rękę do organizacji tej bardzo udanej imprezy.

ZDJĘCIA

 

                                                                           Zarząd Koła
Wasze komentarze (0)